Právě se nacházíte: home page » Seznam odborných dodavatelů

Seznam odborných dodavatelů

Seznam dodavatelů, splňujících kritéria pro zápis do SOD. Pouze služeb podnikatelských subjektů uvedených v seznamu mohou žadatelé využít při realizaci projektů podporovaných v programu Zelená úsporám. Registrace do seznamu je bezplatná, vyhledávání dodavatele je možné podle jeho názvu, IČ, kraje, kde působí, nebo dotovatelné technologie.

Pro žadatele

Vyhledávání v Seznamu odborných dodavatelů - SOD
Vyhledejte si dodavatele nebo montážní firmu pro váš dům či byt.


Rychlé vyhledávání:


Podrobné vyhledávání...
Pokud neznáte IČ nebo název dodavatele můžete využít možnost vyhledávání podle technologie nebo místa působnosti dodavatele.

Pro firmy

Zaregistrujte se v Seznamu odborných dodavatelů - SOD
Registrace je bezplatná a provádí se on-line.

Registrace do SOD - krok za krokem
Podrobný návod, jak se registrovat.

Jak se vyvarovat chybám při registraci
Nejčastější formální nedostatky, které brání úspěšnému dokončení registrace.

O Seznamu odborných dodavatelů
Kdo jsou firmy registrované v SOD a stručné schéma registrace.

Aktuality pro firmy zapsané v Seznamech:

Výpadky webů zelenausporam.cz a registrace.zelenausporam.cz

18.08.2009
Ve dnech 20. 8., 25. 8., 27. 8., 1. 9. a 3. 9. bude v době přibližně od 17 do 22 hodin docházet v výpadkům webů zelenausporam.cz a registrace.zelenausporam.cz. Děkujeme za pochopení.

Nahlásit změny v zápisu SOD a SVT už můžete on-line

18.08.2009
Pro firmy registrované v Seznamu odborných dodavatelů a Seznamu výrobků a technologií jsme připravili elektronický formulář pro nahlášení změn v zápisech. K tomuto formuláři se dostanete po přihlášení do zaheslovaného prostoru pro registrované firmy na stránce Žádost o zápis do seznamu SOD (zde) respektive na stránce Žádost o zápis do SVT (zde), a to v záložce „Změna údajů" v horní části obrazovky. Pokud jste po registraci zapomněli heslo, můžete si jej vyžádat automaticky přes volbu „Zapomněli jste heslo?".

Jak na výpočet energetického hodnocení solárních soustav

14.08.2009

Pro výpočet měrné potřeby tepla u solárních systémů pro přípravu teplé vody, pro přípravu teplé vody a přitápění se používá jednotná metodika energetického hodnocení solárních soustav dle TNI 730302 vypracovaná Ing. Tomášem Matuškou, PhD. a kol. Elektronickou podobu programu pro bilancování solárních soustav upravenou pro potřeby programu Zelená úsporám naleznete zde.

Máte pomůcku, která se může hodit žadatelům o dotaci? Zaregistrujte ji do našeho katalogu!

08.07.2009

Připravili jste vzorový projekt, internetovou aplikaci, exkurzi, poradenství nebo jinou pomůcku užitečnou pro žadatele o dotaci z programu Zelená úsporám nebo vedoucí k úsporám energie v domácnostech? Nyní máte možnost nabídnout ji zdarma na stránkách www.zelenausporam.cz.  

Zelená linka pro odborné dodavatele a výrobce

25.06.2009
Jste registrovaní v Seznamech odborných dodavatelů (SOD) nebo Seznamech výrobků a technologií (SVT)? Chcete se teprve registrovat? A máte dotaz? Zřídili jsme pro vás speciální službu pod naší stálou Zelenou linkou. Stačí pouze zavolat na číslo 800 260 500 - každý všední den od 7:30 do 16 hodin, a zvolit možnost dotazy pro SOD a SVT. Váš tým Zelená úsporám.

Nenechte se oklamat falešnými stránkami k Zelená úsporám

25.06.2009
Zápis do Seznamu odborných dodavatelů a Seznamu výrobků a technologií k programu Zelená úsporám je možný výlučně přes stránky www.zelenausporam.cz a on-line registrační formuláře zde zveřejněné (SOD a SVT). Zápis je zdarma. Od komerčních aktivit, které se za registrační stránky k programu vydávají a nabízejí služby za úplatu, se SFŽP distancuje.

Připojte se ke stovkám firem registrovaných do SOD či SVT

11.05.2009

Jste zástupce firmy - odborník na zateplení, dodavatel kotlů na biomasu apod., a uvažujete o registraci do Seznamu odborných dodavatelů (SOD) nebo do Seznamu výrobků a technologií (SVT)?  Na internetu teď najdete podrobný návod, který vás provede registrací krok za krokem. A to přímo u příslušných online registračních formulářů, a nebo zde pro SOD nebo zde pro SVT. K dnešnímu dni jsou zaregistrované již stovky firem a také výrobků a technologií.  Registrace je zdarma.

Počet nalezených článků 17, zobrazeny články od 11 do 17
<< < [1] 2 > >>


Aktuality

09.01.2017 170 milionů na energeticky úsporné renovace veřejných budov

MŽP vyhlašuje třetí výzvu k podávání žádostí o dotaci pro budovy veřejného sektoru. Kromě budov sloužících k poskytování služeb zaměřených na zdravotní lázeňskou léčebně rehabilitační péči, pro které byla určena druhá výzva, je ve třetí výzvě možné nově žádat o dotaci i na nevyužívané veřejné budovy, u kterých nelze doložit reálnou spotřebu energie v předchozím období a nelze je proto podpořit v jiných dotačních programech.

11.12.2015 MŽP vyhlašuje druhou výzvu pro budovy veřejného sektoru

Na energeticky úsporné renovace veřejných budov je k dispozici 150 milionů korun. Žádosti o dotace začne Státní fond životního prostředí ČR přijímat 15. prosince 2015 v 10 hod.

23.03.2015 Změna úředních hodin krajských pracovišť

Od dubna budou úřední hodiny na krajských pracovištích SFŽP ČR sjednoceny pro všechny programy. Krajská pracoviště budete moci navštívit v pondělí, ve středu a v pátek.

23.12.2014 Aktualizace Směrnice MŽP č. 9/2009

Dne 22. prosince 2014 ministr životního prostředí Richard Brabec podepsal Dodatek č. 7 ke Směrnici MŽP č. 9/2009.

18.12.2014 Krajské pracoviště v Kladně končí

Krajská pobočka SFŽP ČR v Kladně bude ke dni 30. 12. 2014 zrušena. Žádosti, které administruje, budou převedeny na KP Praha - SFŽP ČR, Olbrachtova 2006/9, 140 00 Praha 4.

15.10.2014 Odstávka informačních systémů SFŽP ČR

Z technických důvodů budou od pátku 17. října od 16 hod do sobotních 17 hod všechny informační systémy SFŽP ČR mimo provoz.

10.09.2014 Ministr prodloužil program Zelená úsporám pro veřejné budovy

Program Zelená úsporám pro budovy veřejného sektoru byl prodloužen až do konce roku 2016.

19.06.2014 Upozornění na omezení služeb informačních systémů SFŽP ČR

Z technických důvodů proběhne ve středu 25. 6. od 17 hodin mimořádná odstávka všech informačních systémů SFŽP ČR a elektronické pošty. Systémy budou částečně zprovozněny ve čtvrtek 26. 6. od 10 hod, k plnému obnovení provozu dojde v 16 hodin.

21.03.2014 Program Zelená úsporám je v cílové rovince

V programu Zelená úsporám již bylo vyplaceno přes 20 miliard korun. Vyzýváme všechny žadatele, kteří mají dokládat realizaci provedených opatření, aby toto doložení neodkládali, ale provedli co nejdříve.

12.11.2013 Dodatek č. 6 ke Směrnici MŽP č. 9/2009

Dne 11. listopadu 2013 byl ministrem životního prostředí Tomášem Janem Podivínským podepsán Dodatek č. 6 ke Směrnici MŽP č. 9/2009. Dodatkem byla prodloužena doba trvání Programu Zelená úsporám a upraveny závazné termíny týkající se administrace žádostí o poskytnutí podpory. Součástí dodatku je také upřesnění některých administrativních procesů a podmínek poskytování podpory.

» Další aktuality >>


Nová zelená úsporám
 


 
NZU 2013


Partneři

Program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR
zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech
Oficiální web programu Zelená úsporám